Home / Tag Archives: deklaroi

Tag Archives: deklaroi

Feja kundër martesave Gay – Top Channel Albania – News – Lajme

Në Ditën Ndërkombëtare Kundër Homofobisë, ambasada Pink tha se do të kërkojë që martesa brenda komunitetit LGBTI të njihet me ligj. Por, kur e deklaroi këtë nuk mori parasysh qëndrimet kundër të grupeve të tjera të interesit. The post Feja kundër martesave Gay – Top Channel Albania – News – Lajme appeared first on ABC24.AL.

Read More »

Morinho rrezikon të burgoset?

Auto Draft

Jose Mourinho duket se do i shpëtojë burgut, vetëm nga një gjobë e majme. Siç raportojnë mediat spanjolle, ish-trajneri i Realit ka pranuar fshehjen e të ardhurave nga e drejta e imazhit në periudhën 2011-2012, dhe është pranë marrëveshjes me organet tatimore spanjolle, për të paguar një gjobë 800 mijë …

Read More »

“Doja të vdisja kur u publikua videoja e seksit”

Paris Hilton ka folur për periudhën më të vështirë të jetës së saj, atëherë kur u publikua një video seksi me ish të dashurin, Rick Salomon. “Ishte si një përdhunim. Ndjeja se kisha humbur një pjesë të shpirtit tim. Doja të vdisja. Thoja se nuk doja të jetoja më”, deklaroi 37-vjeçarja. Në kohën kur u publikua videoja e Paris Hiltonit, ajo sapo kishte arritur sukses në botën e televizionit, përcjell TCh. “Unë nuk doja të bëhesha e njohur në atë mënyrë”, shtoi Paris. Burimi: Gazeta Express The post “Doja të vdisja kur u publikua videoja e seksit” appeared first on Thashetheme VIP.

Read More »

Paris Hilton: Ishte si një përdhunim, doja të vdisja kur u publikua videoja e seksit

Paris Hilton: Ishte si një përdhunim, doja të vdisja kur u publikua videoja e seksit

Paris Hilton ka folur për periudhën më të vështirë të jetës së saj, atëherë kur u publikua një video seksi me ish të dashurin, Rick Salomon. “Ishte si një përdhunim. Ndjeja se kisha humbur një pjesë të shpirtit tim. Doja të vdisja. Thoja se nuk doja të jetoja më”, deklaroi 37-vjeçarja. Në kohën kur u publikua videoja e Paris Hiltonit, ajo sapo kishte arritur sukses në botën e televizionit. “Unë nuk doja të bëhesha e njohur në atë mënyrë”, shtoi Paris.

Read More »

Belen Rodriguez: Ianone është një vullkan!

Belen Rodriguez ka shoqëruar të fejuarin e saj, Andrea Ianone, fundjavën e kaluar në Australi, ku u zhvillua Çmimi i Madh i Austinit në Moto GP. Bukuroshja italiane, në një program sportiv tha se ishte shumë e lumtur përkrah pilotit, të cilin e quajti një njeri dhe burrë të fortë. “Kam shoqëruar një burrë të mrekullueshëm dhe jam duke jetuar një dashuri të veçantë. Andrea është një romantik, por me shumë ndjeshmëri për familjen, ashtu si unë. Ai është vërtetë një vullkan, pasi zjarri i tij është i brendshëm”, deklaroi Belen Rodriguez.

Read More »

E gjithë Amerika kundër Kanye West, ndërhyn Kim dhe Trump

Kanye West shkroi një seri statusesh në Twitter dhe e gjithë bota po merret me të. Bashkëshorti i Kim-it duket se po promovon albumet që do të lançojë gjatë verës në mënyrën më kontroversiale të mundshme. Vetëm pak orë më parë ai ka quajtur Donald Trump-in vëllain e tij, duke postuar një foto ku shkruhej “Ta bëjmë Amerikën për së mbari sërish” dhe deklaroi hapur se këtë vit kishte bërë më shumë para se Michael Jordan vetëm nga këpucët. Kaq u desh dhe njerëzit nuk po pushojnë së foluri. Deri më tani Kanye ka humbur rreth 10 milion ndjekës. Mes tyre Teyana Taylor, Travis Scott madje edhe vetë Kylie Jenner. ”Ju nuk keni pse bini dakord me Trump-in, por turma nuk mund të më detyrojë të mos e dua atë. Ne të dy kemi energji të jashtëzakonshme. Ai është vëllai im. Unë i dua të gjithë. Unë nuk mund të bie dakord me çdo gjë që bën secili. Kjo na bën individë më vete. Dhe kemi të drejtë të kemi mendimin tonë personal”,-shkruan ai në statusin që bëri xhiron e botës. Nga ana tjetër, Trump-i hy..

Read More »