“Kisha vetëm 5 minuta jetë, por dikush më gjeti dhe më shpëtoi”

Rrëfimi i Demi Lovato. Kanë kaluar tre vjet që kur Demi Lovato rrezikoi të vdiste nga…

Këngëtarja bën rrëfimin prekës: “Kam humbur virgjërinë në moshë të re”

Vet këngëtarja ka zbuluar jetën e saj private. Demi Lovato ka zbuluar shumë detaje nga jeta…

6 muaj pas fejesës, këngëtarja e njohur i jep fund romancës

Këngëtarja e njohur është ndarë nga i fejuari i saj. Demi Lovato ka përmendur se mund…

Demi Lovato ‘feels full of divine wisdom not food’ as she slams diets after ‘accidentally’ losing weight

Demi Lovato revealed she has ‘accidentally’ lost weight (Picture: Getty) Demi Lovato has showed off the…

Demi Lovato calls out gender reveal parties for being ‘transphobic’

Demi Lovato calls out gender reveal parties for being ‘transphobic’ (Picture: Getty/NBC) Demi Lovato has called…

Demi Lovato filloi të bashkëjetojë me Max Ehrich një javë pasi u njoftuan

Ditë më parë çifti më i ri me famë ndërkombëtare, Demi Lovato dhe Max Ehrich, kanë…