Home / Tag Archives: ditelindjen

Tag Archives: ditelindjen

Kaq seksi dukej Beatrix në ditëlindjen e Albanit (Foto)

Këngëtarja Beatrix Ramosaj është dukur tepër seksi gjatë një feste mbrëmë Ajo ishte duke festuar ditëlindjen e vëllait të saj të vogël, Alban Ramosaj në Tiranë, derisa është shfaqur e veshur me një fustan të kaltër ku ekspozohej tepër trupi i saj. Në këtë foto ajo ka treguar në këtë …

Read More »

Po feston ditëlindjen, Leonora merr dhuratën e parë, por athua nga kush ?

Ajo është këngëtarja më e komentuar. Leonora Jakupi ka lënë Prishtinën e saj për ta pritur ditëlindjen larg shtëpisë. Këngëtarja shqiptare ka shkuar në Stamboll të Turqisë për të festuar 40-vjetorin këtë fundjavë. Ajo ka ndarë me ndjekësit në Instagram disa foto dhe video nga surpriza që iu bë në mesnatë, një buqetë me lule që ende nuk e dimë se kush ia dhuroi. Të sigurt jemi që Leonora po e feston ditëlindjen pranë njerëzve të dashur e megjithatë ajo nuk ka dhënë asnjë shenjë se me kë ndodhet në Stamboll. Pavarësisht ngacmimeve që i bëhen nga mediat, Leonora e ka pranuar se është tepër e rezervuar për jetën private. “Nuk bëj show me jetën time. Gjërat e shtrenjta nuk mund t’i ndash me këdo. Ekspozimi për çdo gjë është i lodhshëm dhe bëhet bajat edhe për lexuesit, aq më shumë për fansat e mi, të cilët nuk kam dëshirë t’i zhgënjej asnjëherë, kurrë”, është shprehur më herët këngëtarja.

Read More »

Leonora sot feston ditëlindjen, ja sa vite mbush

Leonora Jakupi është këngëtarja kosovare që për vite ishte më e pëlqyera e publikut. Që nga dalja e saj në skenë, ajo i solli ublikut vetëm hite që dëgjohen me nostalgji edhe në ditët e sotme, përcjell ORAinfo. Tani ajo është më pak aktive në skenë, mirëpo, është tejet aktive në rrjete sociale. Ajo, këto ditë po qëndron në stamboll ku edhe po festoon ditëlindjen e saj të 40-të./ORAinfo/

Read More »

Motra e tij e ka ditëlindjen, Blero e befason me urimin e tij

Blero është ndër këngëtaret më të njohur dhe më të dashur për publikun tonë. Ai është i fejuar me Afronën, të cilët së shpejti do të martohen, shkruan ORAinfo. Blero është shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet. Motra e tij, Tina e ka ditëlindjen dhe Blero e ka uruar me fjalët me të mira. Më poshtë e gjeni mesazhin me të cilin Blero e uron motrën e saj. /ORAinfo/

Read More »

Gruaja e Milotit feston ditëlindjen, Edona ka një befasi të bukur për kunatën

Edona Llalloshi është këngëtarja që ishte aktive për shumë vite në skenën muzikore shqiptare. Ajo tani publikon më pak këngë mirëpo, është shumë aktive në mbrëmje e koncerte, përcjell ORAinfo. Krahas kësaj, Edona është shumë aktive në rrjete sociale. Sot, ajo ka postuar një foto me të cilën uron kunatën për ditëlindje, dhe me këtë ajo ka zgjedhur fjalët më të bukura për të./ORAinfo/

Read More »

Gruaja e tij ka ditëlindjen, Miloti ia bëri surprizën më të bukur

Milot Llalloshi është një prej personazheve më të njohura që kontribuan në muzikën shqiptare për vite. Tani ai dhe motra e tij Edona, janë më të përkushtuar në mbrëmje e festa familjare, e më pak me projekte të reja muzikorë, përcjell ORAinfo. Miloti është shumë i përkushtuar në familjen e tij. Ai është i martuar dhe para pak ditësh u bë baba për herë të dytë. E sot, gruaja e tij, Erxhina ka ditëlindjen, e ai ka përgatitur fotot më të bukura për ta surprizuar gruan./ORAinfo/

Read More »

Mbesa e saj feston ditëlindjen, Engji ka një befasi të bukur për të

Engjëllusha Salihu ndonëse në moshë të re, është një prej këngëtareve më aktive të muzikës popullore. Edhe pse u bë e njohur si vajza e Shyhrete Behlulit, tani Engji famën e madhe po e arrin vetë, shkruan ORAinfo. Ajo krahas angazhimeve që i ka në profesion, është tejet aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram. Sot, ajo ka postuar një foto me të cilën e uron vajzën e motrës për ditëlindje, e me të na tregon edhe si e quan mbesën./ORAinfo/

Read More »

Shkëlzen Berisha ka ditëlindjen, ja urimi romantik i Arminës

Djali i ish-kryeministrit Berisha feston sot ditëlindjen. Të shumtë kanë qenë miqtë dhe të afërmit që e ka uruar Shkëlzenin, por natyrisht që vëmendjen tonë e tërhoqi urimi romantik i të fejuarës së tij, Armina. Shoëgirli nuk i ka kursyer deklaratat plot dashuri në ditën e partnerit të saj. “Gezuar Ditelindjen zemra ime Shkelzen Berisha! Qofshin te gjitha ditet e tua te qeshura sic ti je gjithmone , qofshin te bardha sic ti e ke zemren dhe sic ti sjell drite sa here te kam afer. Te uroj me shpirt lumturi dhe qofshim ne cdo ditelindje bashke Pergjithmone ❤️” ka shkruar Armina në Facebook. The post Shkëlzen Berisha ka ditëlindjen, ja urimi romantik i Arminës appeared first on Gazeta Shqiptare Online.

Read More »

Mbesa e ka ditëlindjen, Shyhretja e befason me urimin!

Shyhrete Behluli është një ndër emrat më të përfolur të shoëbizit shqiptar. Ajo është një ndër këngëtaret më të pëlqyera shqiptare, e këtë simpati të publikut e pati që në daljen e parë në skenë, përcjell ORAinfo. Shyhretja krahas moshës dhe angazhimeve që i në profesion nuk heziton edhe të jetë shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku pothuajse çdo ditë publikon foto e video të ndryshme. E sot ajo ka postuar një fotografi me rastin e ditëlindjes së mbesës duke u shprehur me fjalet më të ëmbla Urime ditëlindjen princesha jonë./ORAinfo/

Read More »

Sot feston ditëlindjen Afrim Muçiqi, ja sa vjet i mbushi

Këngëtari i njohur Afrim Muçiqi është i angazhuar në ahengje familjare dhe në mbrëmje të ndryshme muzikore. Këngëtari i mirënjohur i muzikës popullore, Afrim Muçiqi gëzon karrierë të suksesshme. Janë bërë pothuajse shumë vite që kur ai është pjesë e skenës muzikore. Ai vazhdon të jetë aktiv në dasma dhe koncerte dhe deri më tani ka dhjetëra albume të zhanrit popullor të publikuara, shkruan rtv21. Këngëtari i mirënjohur sot feston ditëlindjen e 50-të, me suksese të shumta. Ai është i martuar me këngëtaren, Halime Manin, me të cilën ka një djalë, ndërsa tre djemë i ka nga dy martesat tjera.

Read More »