Home / Tag Archives: ditelindjen

Tag Archives: ditelindjen

Shyhretja dje festoi ditëlindjën, por ja kush ia bëri surprizën më të bukur

Shyhrete Behluli është këngëtarja e muzikës popullore shqiptare dhe një ndër më të pëlqyerat nga ky zhanërr.Ajo ka 40 vite karrierë në skenën muzikore shqiptare dhe për gjithë këto vite ka qenë një ndër më të pëlqyerat e publikut, përcjell ORAinfo.Shyhretja dje festoi ditëlindjen e saj të 57-të dhe në këtë ditë mori urime e dhurata të shumta nga njerëz të ndyrshëm.Por dhuratën më të bukur duket se e ka marrë nga djali I saj I vogël, Lumi. Ai Ia ka dhuruar nënës së tij një portret të pikturua në mënyrën më të mirë të mundshme./ORAinfo/

Read More »

Shyhretja ka ditëlindjen sot, mori dhuratën më të ëmbël

Shyhrete Behluli është një ndër këngëtaret më të përfolura të muzikës shqiptare dhe njër më të pëlqyerat.Ajo nisi karrierën në muzikë 40 vite më parë dhe që nga atëherë nuk u largua nga skena muzikore shqiptare, duke sjellë kështu çdo here hite të padiskutuara dhe shumë të pëlqyera, përcjell ORAinfo.Shyhretja sot feston ditëlindjen e saj të 57-të, dhe në këtë ditë ajo mori urime të shumta.E në një fotografi që e kemi parë në Instagram shihet që Shyhretja sot ka marrë dhuratë edhe një torte, e për të cilën duket shumë e gëzuar./ORAinfo/

Read More »

Shyhretja ka ditëlindjen, kjo është befasia që i ka bërë vajza e saj, Gresa

Gresa Salihu është vajza e këngëtares së njohur, Shyhrete Behluli.Ajo është një femër mjaftë e bukur dhe atraktive, shkruan ORAinfo.Gresa është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.Sot nëna e saj, Shyhretja feston ditëlindjen, e me këtë rast ajo ka bërë një urim për të.“Urime ditëlindjen ma e shtrenjta nanë”- ka shkruar ajo./ORAinfo/

Read More »

Vajza e tij feston sot ditëlindjen, shikoni sa ka ndryshuar e bija e Lyrical Son

Lyrical Son është një nga reperët më të talentuar shqiptar.Përveç një artist i suksesshëm, ai ka treguar shpesh se është një bashkëshort e prind i përkushtuar.Së fundmi në llogarinë Instagram ka zgjedhur fjalët më të ëmbla në ditëlindjen e vajzës së tij:“Urime zemer ishalla edhe plot tjera me shendet e lumtuni. Po me dhemb shume qe stkom ngat me ta uru qysh duhet e me ta puth at ftyre te bardhe. Te dua shume kaqurrelja e Babit. P.S. puthe Mamin per mu. Ju Dua e shihem shpejt kismet”, ka shkruar ai.

Read More »

Për ditëlindjen e Seldit, Mimoza vishet me fustan të bardhë

Mimoza Shkodra dhe Seldi Qalliu po vazhdojnë ende të jenë dy prej personazheve më të përfolura të showbizit shqiptar.Ata kanë qenë të fejuar për pak muaj dhe si fejesa ashtu edhe ndarja bënë bujë të madhe në media e në public, përcjell ORAinfo.Pas ndarjes Mimoza vazhdon të shfaqet me pamje ‘përfekte’ dhe gjithmonë joshëse.E sot, në ditën kur Seldi ka ditëlindjen, Mimoza ka vendosur ta postojë një fotografi me fustan të bardhë.Por pse pikërisht në këtë ditë kur Mimoza dhe Seldi viteve të kaluara festonin bashkë, ajo veshi një fustan të bardhë?/ORAinfo/

Read More »

Motra e Labit ka ditëlindjen, një surprizë të tillë nga Qëndresa s’e priste

Qëndresa Bajrami dhe Labinot Gashi, janë tani një ndër çiftet më të përfolura shqiptare nga pothuajse të gjitha mediat rozë.Ata janë martuar një vit më parë dhe para pak javësh janë bërë prindër të një vajze që e kanë quajtur Rroa.Edhe pse është një nënë e re,Qëndresa është shumë aktive në rjete sociale me potime të ndryshme nga jeta e saj.E sot, ajo ka zgjedhur ta urojë motrën e Labit për ditëlindje, ajo ka zgjedhur një fotografi shumë të bukur të kunatës dhe një mbishkrim shumë të veçantë./ORAinfo/

Read More »

Motra e Labit ka ditëlindjen, ai e uron me foton më të ëmbël

Labinot Gashi është moderatori I njohur shqiptar dhe një ndër më të pëlqyerit.Emisionet e tij janë më të shikuarat dhe më të pëlqyerat për vite me radhë, përcjell ORAinfo.Përveç që shikohen shumë emisionet e tij, edhe jeta e tij private është jo pak e përfolur në mediat rozë.Ai është I martuar dhe para pak javësh është bërë baba për herë të parë.Krahas angazhimeve, ai është shumë aktiv në rrjete sociale me postime nga jeta e tij private dhe publike.E sot, ai ka postuar fotografinë më të bukur të motrës së tij, me të cilën e ka uruar atë për ditëlindje./ORAinfo/

Read More »

Fjolla nuk po mbanë më zi, vishet e rregullohet bukur për ditëlindjen e djalit

Fjolla Svirca është gruaja e këngëtarit të njohur, Alban Mehmetit.Ajo tashmë është shumë e njohur dhe e dashur për publikun, shkruan ORAinfo.Fjolla është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga të ndryshmet.Sot ajo ka publikuar disa pamje nga ditëlindja e djalit të saj dhe po duket tejet bukur.Pas kaq kohe, Fjolla sonte ka vendosur të rregullohet./ORAinfo/

Read More »

Burri i Adelina Thaçit ka ditëlindjen, urimi i saj do t’iu emocionojë

Adelina Thaçi është këngëtarja shqiptare që për një kohë ka qenë shumë aktive në skenën muzikore shqiptare.Ajo tani është më pak aktive me këngë e me projekte edhe pse nuk ka hjekur dorë nga muzika, përcjell ORAinfo.Adelina është më e përkushtuar në familjen e saj, përkatësisht në burrin dhe vajzat.E sot, burri i saj ka ditëlindjen, e Adelina ka zgjedhur fjalët më emocionuese për ta uruar atë.Kujtojmë që burri i saj para pak muajsh është shëruar, pasi është përballur me një sëmundje./ORAinfo/

Read More »

Djali i Albanit ka ditëlindjen, urimi i tij iu lë pa fjalë

Alban Mehmeti është këngëtari I njohur shqiptar, e që u bë I njohur për publikun që në daljen e tij të parë.A tani është një ndër këngëtarët më të pëlqyer të publikut shqiptar si në Kosovë ashtu edhe në vende të tjera, shkruan ORAinfoAi është martuar para pak vitesh me Fjolla Svircën, e që poashtu është shumë e njohur për publikun, dhe kanë dy djem.E njëri nga ta sot ka ditëlindjen, dhe Albani ka zgjedhru fjalët më të ëmbla për ta uruar djalin e tij./ORAinfo/

Read More »