Dafina feston ditëlindjen, i dashuri i bën befasinë më të bukur që keni parë

Dafina Zeqiri merr surprizën më të bukur nga partneri në ditëlindjen e saj. Këngëtarja, Dafina Zeqiri,…

Dafina Zeqiri merr vëmendjen pa pikë grimi e vetulla të pa hequra

Ja si duket Dafina Zeqiri pa pikë grimi e vetulla të pa hequra. Këngëtarja Dafina Zeqiri…

Dashuri deri në ‘qiell’, Dafina e Dj Geek shkëmbejnë puthje në borë

Dafina e Dj Geek shkëmbejnë puthje në borë. Dafina Zeqiri në rrjetin social “Instagram” ka shpërndarë…

Momentet romantike të Dafina Zeqirit me Dj Geek.

Dafina kalon momente romantike me Dj Geek. Dyshja së fundi e konfimuan lidhjen e tyre dhe…

Dafina dhe Dj Geek shkojnë në dasmë, ndajnë këtë moment intim me ndjekësit

Dafina Zeqri është padyshim një prej këngëtareve më të dashura nga publiku shqiptar. Këngët e saj…