VIDEO/ Eksperti amerikan vaksinohet live: Është e sigurt, simbol i shpresës

Eksperti i sëmundjeve infektive në SHBA, Dr Fauci, bëri live vaksinën e koronavriusit. Ai mori vaksinën…

Vaksina kundër Covid-19, Fauci e bën këtë gjë

Fauci u kërkon falje britanikëve. Anthony Fauci, eksperti i lartë i sëmundjeve infektive amerikane, ka kërkuar…

Dr. Fauci rekomandon mbylljen e restoranteve

Dr. Anthony Fauci po paralajmëron që kafenetw dhe restorantet nuk duhet të hapen pasi hulumtimi i…