Merrnin rryshfete për ndërtimet pa leje në Kamëz, arrestohen dy inspektorët e IKMT-së

Dy inspektorë të IKMT-së, Dritan Nikolli dhe Ermal Baci, kanë rënë në prangat e policisë pasi…

Habit i riu nga Tirana, kapet me 28 emigrantë të jashtëligjshëm në furgon (VIDEO)

Goditet një tjetër rast në fushën e dhënies së ndihmës shtetasve të huaj për kalim të…