Hazard i jep lajmin e keq Belgjikës para nisjes së ‘Euro 2020’

Hazard në dyshim për ndeshjen e parë në Euro 2020: “Ende nuk jam 100%” Eden Hazard…

Ardhja e Ancelottit të Reali, Hazard me deklaratë të papritur

“Lajm i mirë për mua” Eden Hazard e sheh si një mundësi të mirë për të…

Allegri me transfer ‘bombë’ nga Real Madrid

Allegri transferon yllin e Realit për 60 milionë euro. Pas shumë spekulimeve se mund ta marr…

“Bombë” nga Italia: Hazardi po transferohet te gjiganti italian

Lajm bombastik: Reali huazon Hazardin te gjiganti italian. Bombë nga Italia, Eden Hazard te gjiganti italian,…

Zhvillime të papritura, Hazard po transferohet të gjiganti nga Serie A

Skuadra e Romës po synon huazimin e anësorit të Real Madridit, Eden Hazard, për sezonin e…

Zidane komenton të ardhmen e Hazardit – pas kritikave nga tifozët e Real Madridit

Zinedine Zidane, trajneri i Real Madridit, është shfaqur në konferencë për media para ndeshjes në La…

E humb durimin Real Madrid, merr vendim shokues për Eden Hazard

Eden Hazard nuk është në planet e klubit mardilen për vitin tjetër. Real Madrid ka humbur…

Zidane me fjalë të papritura për Hazard

Zidane ka shpresa të mëdha në Hazard. Eden Hazard është rikuperuar dhe ka bërë 15 minuta…

“El Clasico”, Real Madrid publikon listën e lojtarëve

Reali publikon listën e lojtarëve për “El Clasicon”. Pritjes i erdhi fundi. “El Clasico” mes Realit…

Mësohet se sa do mungojë Eden Hazard

Fat i tmerrshëm, ja sa do mungojë Eden Hazard. Transferimi i sulmuesit Eden Hazard te Real…