Shpërthen Milaim Zeka: Albini e Vjosa para Edi Ramës janë si krimbi para shqiponjës

Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës, Milaim Zeka ka thënë se presidentja Vjosa Osmani dhe kryeministri Albin…

Arjola Demiri ka një mesazh për shqiptarët në lidhje me Edi Ramën

Demiri: Besoni te Edi Rama, ai e don Tropojën dhe e ka dëshmuar Aktorja e njohur…

Presidentja e KE jep në gjuhën shqipe lajmin: Në maj-gusht, BE sjell në Shqipëri 145 mijë vaksina Pfizer

Në muajin maj, Bashkimi Europian fillon shpërndarjen e vaksinave në Ballkanin Perëndimor. Njoftimi u bë në…

“Gënjeshtrën e quan punë”, Vasili mesazh të fortë Ramës për negociatat, koronavirusin dhe dëmet e tërmetit

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili thotë se kryeministri i quan punë gënjeshtrat që thotë, duke shtuar…

Zgjerimi i Greqisë me 12 milje, Vasili: Tradhti kombëtare, Rama shet interesat e Shqipërisë. Përgjigju këtyre pyetjeve!

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili ka reaguar në lidhje me vendimin e Greqisë, e cila miratoi…

“Mbajti parodinë e radhës me të njëjtët spektatorë”, Vasili: Ramës i duhet kthyer shpina siç bënë mjekët në Bruksel

Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili ka reaguar përmes një postimi në facebook, lidhur me vizitën e…

“Mashtroi për gjoja armën e viktimës”, Vasili akuza pas vrasjes së Klodian Rashës: Të shporren drejtuesit e policisë

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili përmes një statusi në Facebook thotë se policia ka mashtruar për…

Vrasja e të riut nga polici, Vasili sulmon Ramën: SPAK duhet t’i japë përgjigje për krimin

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili ka sulmuar ashpër kryeministrin Edi Rama në lidhje me ngjarjen e…

Denoncimi i PD: Njerëzit u lanë pa shtëpi për t’u përdorur në fushatë

Ish-deputeti i PD-së Gent Strazimiri, me anë të një statusi në “Facebook” shkruan se njerëzit janë…

Deklaratat e Manastirliut, Vasili : Rama është i vetmi politikan, që ka fyer rëndë mjekët. Le t’i përvishet atij në ia mban

Nënkryetari i LSI-së Petrit Vasili akuzon kryeministrin Edi Rama, si i vetmi politikan që ka fyer…

Vasili sulmon Ramën: E përdori këtë vit për të vjedhur, ka kohë vetëm për video, jo për zgjidhje

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili ka sulmuar kryeministrin Edi Rama në lidhje me situatën politike në…

“Hienat e qeverisë i janë turrur fondit prej 1 miliard euro”, Bylykbashi kujton tërmetin e 26 nëntorit: Shqiptarët s’ jetojnë në ekrane LED

Ish deputeti i PD, Oerd Bylykbashi, ka kujtuar sot tërmetin e 26 nëntorit që rrënoi pallatet…