Ylli i Real Madrid pozitiv me COVID-19, mungon ndaj Liverpoolit

Ylli i Real Madrid pozitiv me COVID-19. Kanë nisur problemet te Real Madrid para ndeshjes ndaj…

Lëndohet Ramos, humb “El Clasicon” dhe dy ndeshjet ndaj Liverpoolit

Qendërmbrojtësi i Real Madridit, Sergio Ramos ka pësuar lëndim muskulor. Pavarësisht që sapo është kthyer nga…