Elita Rudi do t’iu ‘shkri’ me foton e fundit të Zërit

Moderatorja e njohur, Elita Rudi është bërë nënë për herë të dytë. Ajo ka lindur një…

Elita Rudi mbulohet për Ramazan, shikoni si po duket

Moderatorja e njohur, Elita Rudi është bërë nënë për herë të dytë. Ajo ka lindur një…

Elita Rudi shfaqet në top-formë pas lindjes së vajzës

Elita Rudi, është një prej emrave më të përfolur në publik. Ajo është shumë e komentuar…

Në një mujorin e lindjes, Elita sjell imazhin me të ëmbël me Botën

Moderatorja e njohur, Elita Rudi është bërë nënë për herë të dytë. Ajo ka lindur një…

Elita Rudi ekspozon trupin si ‘peshk’ pas lindjes së dytë

Moderatorja e njohur, Elita Rudi është bërë nënë për herë të dytë. Ajo ka lindur një…

Pas lindjes së vajzës, Elita tregon se a po kujdeset për t’i rikthyer format e mëparshme trupore

Moderatorja e njohur, Elita Rudi është bërë nënë për herë të dytë. Ajo ka lindur një…

Elita po realizon fotosesion përrallor me Botën, publikon disa pamje

Moderatorja e njohur, Elita Rudi është bërë nënë për herë të dytë. Ajo ka lindur një…

Elitën nuk e ka lënë vajza të vë gjumë në sy, publikon pamje në këtë gjendje

Elita Rudi është bërë nënë për herë të dytë. Ajo ka lindur një vajzë, të cilën…

A po kujdeset për ushqimin pas lindjes së dytë, kjo foto e Elitës tregon shumë

Elita Rudi tashmë është bërë nënë për herë të dytë. E shumë shpesh është pyetur nëse…

Pas lindjes së dytë, Elita shfaqet e rregulluar dhe e veshur tejet bukur

Moderatorja e njohur, Elita Rudi është bërë nënë për herë të dytë. Ajo ka lindur një…

Pyetet a do të rikthehet në televizion, kjo është përgjigja e shkurt e Elita Rudit

Elita Rudi tregon se a do të rikthehet në televizion Moderatorja e njohur ka kohë që…

Elita na prezanton me vëllaun e saj, kaq i pashëm qenka ai

Moderatorja e njohur, Elita Rudi është bërë nënë për herë të dytë. Ajo ka lindur një…