Endrit Thaçi kujton fjalët e babait të tij me një fotografi të veçantë

Thaçi ndodhet në paraburgim në Hagë. Endrit Thaçi ka publikuar një fotografi të babait të tij,…

Endrit poston fotografi emocionuese të Adem Jasharit dhe Hashim Thaçit

Endrit Thaçi, djali i ish-presidentit të vendit Hashim Thaçi ka publikuar një fotografi të vjetër në…

E qiten si partin e dytë, Hoxhaj nuk merret me EXIT POLL-et, poston foto me djemtë e Thaçit e Veselit

Enver Hoxhaj publikon fotografi me bijtë e Thaçit dhe Veselit. Kandidati për kryeministër nga radhët e…

Voton bashkëshortja dhe djali i Hashim Thaçit

Bashkëshortja e ish-presidentit Hashim Thaçi, Lumnie Thaçi bashkë me djalin e tij Endrit Thaçi, kanë votuar…

Osmani e Kurti u kthyen mbrapsht në veri, Endriti i “godet” me këtë foto të Thaçit nga Ujmani

Endriti publikon pamje nga vizita e Thaçit në Ujman në ditën kur Kurti e Osmani u…

PDK tregon a do i futet garës për deputet djali i Thaçit

PDK tregon a do i futet garës për deputet djali i Thaçit. Anëtari i Kryesisë së…

Djali i ish presidentit Thaçi nis fushatën

Endrit Thaçi nis fushatën. Djali i ish-presidentit Hashim Thaçi, Endriti ka nisur fushatën për Partinë Demokratike…

Djali i Hashim Thaçit kujton kohën kur shkonte në pushime me babin

Endriti kujton kohën kur shkonte në pushime me babin, ish-presidentin Hashim Thaçi. Djali i ish-presidentit Hashim…

Në natën e Vitit të Ri, Abelard Tahiri viziton djalin e Thaçit

Abelard Tahiri viziton djalin e Thaçit në natën e Vitit të Ri. Ish-ministri i Drejtësisë dhe…

Hashim Thaçi në Hagë, Endriti shkon në këtë vend me Mozzikun

Ja çfarë bënë i biri me reperin Mozzik. Mozzik është reperi senzacional që ka arritur famë…

Familja e ish-presidentit Thaçi ka një mesazh për gjithë qytetarët e Kosovës

Familja e ish-presidentit Thaçi i falënderon të gjithë qytetarët për mbështetjen. Familja e ish-presidentit Thaçi i…

Me flamur të UÇK-së para Speciales, Endrit Thaçi në përkrahje të babait!

Endrit Thaçi ishte i pranishëm dje para selisë së Gjykatë Speciale në Hagë. Ai së bashku…