Kryeministri Kurti: 21 policët dhanë jetën në krye të detyrës

Kryeministri Albin Kurti, në ceremoninë e zbulimit të pllakës përkujtimore në nder të 21 policëve të…

Ndeshja Kosovë – Suedi, mos ia mësysi këtyre rrugëve të Prishtinës

Bllokohen për qarkullim rrugët përreth stadiumit “Fadil Vokrri” Mëngjesin e sotëm janë bllokuar për qarkullim rrugët…

Njoftim me rëndësi nga Policia: Nesër do të ketë bllokim të rrugëve përreth stadiumit “Fadil Vokrri”

Njoftim nga Policia: Nesër do të ketë bllokim të rrugëve përreth stadiumit “Fadil Vokrri”. Drejtoria Rajonale…

Mos ia mësyni këtyre rrugëve të Prishtinës gjatë vikendit

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka njoftuar se ndërmarrja “Prishtina Parking” ka filluar më vijëzimin dhe…