Qytetarët ikin në Shqipëri, VIP-at në Dubai

Kosova e mbyllur Sot në pikë kalimin kufitar të Vërmicës, ka pasur fluks të madh të…

Ermali e Ariana shkojnë në Dubai, shoqërohen nga sheiku i njohur

Ariana dhe Ermali në Dubai me sheikun e njohur. Ndonëse është pandemi dhe artistët e vendit…

Ermali dhe Ariana lajmërohen nga plazhi i Dubait

Çifti i njohur zgjodhën Dubain për pushime. Ermal Fejzullahu dhe bashkëshortja e tij Ariana kanë udhëtuar…

Ariana Fejzullahu e puth Saren, ky është reagimi i saj

Ariana Fejzullahu e puth Saren e Ledrit. A e dini që gratë e këngëtarëve Ledri Vula…

Ermali zgjedh fjalët më të ëmbëla për ta uruar djalin

Ermal Fejzullahu i uron djalit ditëlindjen me fjalët më të ëmbla. Këngëtari i ka uruar ditëlindjen…

Ermali jep përgjigje epike rreth kilogramëve që ka

E pyesin sa kilogramë ka, Ermali jep përgjigje epike. Këngëtari Ermal Fejzullahu mbrëmë iu është përgjigjur…

“A bre daja jem…”, të gjitha reagimet e shoqërisë pas vdekjes së Albert Krasniqit

Një ngjarje e rëndë ka shokuar mbrëmë Prishtinën. Biznesmeni Albert Krasniqi dyshohet se u v’ra nga…

Vjehrra e Arianës e bën edhe këtë punë për rejën e saj

Ariana Fejzullahu është bashkëshortja e këngëtarit Ermal Fejzullahu, që prej vitesh është bërë mjaftë e popullarizuar.…

Vjehrra e Arianës e bën edhe këtë punë për të!

Ariana Fejzullahu është bashkëshortja e këngëtarit Ermal Fejzullahu, që prej vitesh është bërë mjaftë e popullarizuar.…

Zbulohen detaje rreth duetit të Fifit dhe Ermalit

Fifi dhe Ermali zbulojnë detaje rreth duetit. Fifi dhe Ermali po vijnë me një bashkëpunim. Ermal…

Ky postim i Ermalit nuk do t’i pëlqej aspak Arianës

Ermal Fejzullahu është ndër emrat më të lakuar në estradën shqiptare. Komentohet mjaft shumë për talentin…

Sabri Fejzullahu e ka ditëlindjen, Ermali e uron me fjalët me tw mira

Sot shënon 73 vjetorin e lindjes, por për këngëtarin e madh Sabri Fejzullahun vërtetë vitet janë…