Ami e Ermali ‘thyejnë akullin’, pas 3 vitesh publikojnë foto të vajzës së tyre

Ami poston për herë të parë foton e së bijës në 3-vjetorin e lindjes. 3 vite…

Ermal Mamaqi zgjedh fjalët më të bukura për ta uruar Amin për ditëlindjen

Ermali zgjedh fjalët më të bukura për Amin me rastin e ditëlindjes. Ermali i bëri urim…

Skandali me Tiren, zv. ministrja Rakacolli zbulon ç’ka ndodhur me stafin e “Shefqet Ndroqit”

Zv. ministrja e Shëndetësisë, Mira Rakacolli, është shprehur se pas denoncimit të skandalit të Tires, janë…

Në 6-vjetorin e vdekjes së shokut të ngushtë, Ermal Mamaqi përlot me postimin

Ermal Mamaqi është padyshim një ndër aktorët më të pëlqyer shqiptarë. Përveç si aktor, Ermali njihet…

Fotografi e rrallë nga dasma e Amit dhe Ermalit, 10 vite më parë

Është publikuar një imazh i këndshëm nga dasma e Amit dhe Ermalit. Ermal Mamaqi dhe Amarda…