Nisma për shkarkimin e presidentit, Meta letër Kuvendit: Proces fiktiv, i pabazuar në Kushtetutë

Shkarkimi i presidentit, Meta letër Kuvendit: Proces fiktiv, i pabazuar në Kushtetutë. Nismën për ta shkarkuar…

Rindërtimi/ “Qytetari s’ka përfituar asgjë”, Ervin Bushai i përgjigjet Ina Zhupës: Personi në fjalë nuk aplikoi në kohë, por nëse ligji do të…

Deputeti i PS-së Ervin Bushati, me anë të një statusi në “Facebook” shkruan se pavarësisht se…

Infektohet me koronavirus deputeti socialist, publikon foton prekëse: Duke numëruar ditët!

Një tjetër politikan shqiptar është infektuar me koronavirus. Bëhet fjalë për deputetin socialist, Ervin Bushati, i…

Nën hetim nga SPAK/ PD publikon videon: Kur bëhet fjalë për të fshehur pasurinë, Ervin Bushati është kopje e Ramës dhe Veliajt

Pasi SPAK regjistroi padinë e PD për Ervin Bushati, nga selia blu thonë se deputeti socialist…

Drejtuesi i fushatës së PS, Ervin Bushati nën hetim, SPAK regjistron padinë e PD për fshehje pasurie dhe falsifikim dokumentesh

Prokuroria e Posaçme Antikorrupsion SPAK regjistron padinë e Partisë Demokratike për kryetarin e PS, Ervin Bushati.…

Premton ministrja Kushi: Do t’i mbështesim në çdo aspekt fëmijët me aftësi ndryshe!

Ministrja e Arsimit, Evis Kushi, premton se do të bëjë gjithmonë çka është e mundur që…

Caktohen drejtuesit politikë të PS në qarqe, Tirana ‘ndahet’ në tresh, ja kush e drejton kryeqytetin

Grupi parlamentar i PS ka ndarë dhe postet e drejtuesve politikë në qarqet e Shqipërisë. Tirana…