UEFA konfirmon ndryshimin e qyteteve nikoqire të “Euro 2020”, 11 stadiume mirëpresin tifozët

UEFA ka zyrtarizuar lajmin që do të ndryshojë disa stadiume nikoqire të “Euro 2020”. UEFA ka…

Haradinaj u uron fat lojtarëve të Kosovës: Sonte jemi me ju, si gjithmonë!

Haradinaj u uron fat lojtarëve të Kosovës sonte në ndesjen ndaj Spanjës. Kosova luan sonte me…

Ja si duket stadiumi pak para fillimit të ndeshjes Spanjë-Kosovë

Kështu duket stadiumi pak para fillimit të ndeshjes Spanjë-Kosovë. Më pak se dy orë na ndajnë…

Kosova dhe Spanja do të përballen në fushën e futbollit – ndeshja do të fillojë nga ora 20:45

Kombëtarja e Kosovës do të përballet me Kombëtaren e Spanjës, këtë të mërkurë. Ndeshja do të…

Kombëtarja e Kosovës në Spanjë, publikohet agjenda

Cilat janë aktivitetet për neser. Ekspedita e Kombëtares së Kosovës ka arritur në Sevilla të Spanjës…