Alarmon infektologu kosovar: Varianti britanik i COVID-19 po rrezikon më shumë të rinjtë dhe shtatzënat

Mjeku infektolog nga Kosova, Salih Ahmeti, ka thënë se gjatë muajit të fundit në Kosovë situata…