Debutoi në vitin 2014 si futbollist profesional në Francë, sa tituj ka fituar Kante deri më tani

N’Golo Kante padyshim se ishte lojtari më i mirë i Chelseat në finalen e Ligës së…

Finalja e Ligës së Evropës, formacionet zyrtare Villarreal – Manchester United

Gjithçka është gati për t’u zhvilluar finalja e Europa Ligës në mes të Villarrealit dhe Manchester…

E papritur, një person nudo futet në fushë dhe ndërpren ndeshjen Granada – Man United

Një person nudo futet në fushë dhe ndërpren ndeshjen Granada – Man United. Është duke u…