Skenderaj nuk i dha mbështetje të madhe mbesës së Hashim Thaçit, ja sa vota mori

Vajza e vëllait të Hashim Thaçit nuk është në mesin e 10 deputetëve më të votuar…

Publikohet lista, këta janë kandidatët e PDK-së për deputetë

PDK publikon listën e plotë të kandidatëve të saj për deputetë. Me vendim të plotë të…

Reagon familja pasi pasi u publikua fotografia e nënës së Thaçit në spital

U publikua fotografia e nënës së Thaçit në spital, reagon familja. Ish-deputetja e PDK-së, Evgjeni Thaçi,…

Mbesa e ish-presidentit i reagon Lutfi Hazirit për Thaçin

Deputetja e PDK-së, Evgjeni Thaçi ka reaguar pas deklaratës së nënkryetarit të LDK-së, Lutfi Hazirit, për…

Reagon mbesa e Hashim Thaçit, pas aktakuzës dhe udhëtimit drejt Hagës

Pas aktakuzës dhe udhëtimit drejt Hagës, reagon mbesa e Hashim Thaçit. Evgjeni Thaçi, mbesa e ish…

Gjatë bastisjes nga hetuesit e Gjykatës Speciale, deputetët e PDK-së e ‘mbrojtën’ shtëpinë e Thaçit

Deputetët e PDK’së e ‘mbrojtën’ shtëpinë e Thaçit gjatë bastisjes nga hetuesit e Speciales. Hetuesit e…