“Guardiola gaboi formacionin në finale”

Fabio Capello ishte thumbues ndaj Pep Guardiolas për të cilin tha se pjesën e parë të…

Capello e kritikon ashpër Juventusin: “Ekip pa ide dhe i turpëruar”

“Ekip pa ide dhe i turpëruar” – Capello e kritikon ashpër Juventusin. Fabio Capello e ka…

Capello me këtë parashikim do t’i hidhërojë tifozët e Milanit

Capello beson se Interi e ka fituar tashmë titullin, flet edhe për trajnerët vendor dhe të…

“Interi e ka fituar titullin në Itali”, deklarata që ka dridhur Serie A

Fabio Capello vazhdon të këmbëngul se Interi e ka fituar tashmë titullin në Serie A, pavarësisht…