Pajtesa del me djalin, por do të befasoheni kë ka marrë me vete

Fiona Gllavica vazhon të jetë një ndër aktoret më të dashura për publikun kosovar. Ajo u…

Fiona shumë e zonja në kuzhinë, sonte ka përgatitur fli për burrin dhe familjen e tij

Fiona Gllavica vazhon të jetë një ndër këngëtaret më të dashura për publikun kosovar. Ajo u…

Nuk përmbahet Pajtesa, publikon foton më të ëmbël të burit me djalin

Fiona Gllavica është tashmë ndër aktoret më të dashura për publikun tonë. Ajo u bë e…

“Pajtesa” prezanton veturën super luksoze, të tillë rrallë keni parë

Mbrenda veturës ‘presidenciale’ të Fiona Gllavicës. Fiona Gllavica është aktorja e njohur kosovare e cila për…

Fiona publikon një moment të ëmbël të djalit me gjyshin e tij

Fiona Gllavica vazhon të jetë një ndër këngëtaret më të dashura për publikun kosovar. Ajo u…

Do t’ua marrë zemrat të gjithëve, Fiona publikon foton më të ëmbël të djalit të saj

Fiona Gllavica vazhon të jetë një ndër këngëtaret më të dashura për publikun kosovar. Ajo u…

Fiona shumë e zonja në kuzhinë, shikoni çfarë ka gatuar sot për burrin e saj

Fiona Gllavica vazhon të jetë një ndër këngëtaret më të dashura për publikun kosovar. Ajo u…

Fiona publikon foton më të bukur të bashkëshortit dhe djalit

Fiona Gllavica vazhon të jetë një ndër këngëtaret më të dashura për publikun kosovar. Ajo u…

Një nënë e kujdesshme si Fiona, kaq bukur e ka veshur djalin sot

Fiona Gllavica vazhon të jetë një ndër këngëtaret më të dashura për publikun kosovar. Ajo u…

Fiona me burrin dhe djalin publikoi fotosesionin përrallor të fundvitit, ky detaj mori vëmendjen

Fiona Gllavica vazhon të jetë një ndër këngëtaret më të dashura për publikun kosovar. Ajo u…

Pajtesa sjell foton më të ëmbël me burrin e djalin për fundvit

Fiona Gllavica është tashmë ndër aktoret më të dashura për publikun tonë. Ajo u bë e…

‘Pajtesa’ është bërë tamam si nuse me këtë grim dhe frizurë

Fiona Gllavica vazhon të jetë një ndër këngëtaret më të dashura për publikun kosovar. Ajo u…