Ish-kujdestari i klasës së Vjosa Osmanit, tregon a duhet të votohet për presidente

Ish-kujdestari i klasës flet për Osmanin. Ish-kujdestari i klasës së Vjosa Osmanit, Hajzer Ahmeti, pak minuta…

Kjo është kryesia e re e LDK-së

LDK-ja ka zgjedhur kryesinë e re të partisë, ku emra të rinj janë tashmë anëtarë të…

Vrasja e të riut nga policia/ FRPD në marshim-protestë: Sandër Lleshaj të japë dorëheqjen

Të rinjtë e FRPD-së kanë zhvilluar një marshim – protestë nga Ministria e Brendshme drejt Kryeministrisë.…

FOTO/ Të rinjtë demokratë homazh për viktimat e Covid para Kryeministrisë. Pankartat kundër Ramës

Të rinjtë e Forumit Rinor të Partisë Demokratike, kanë zhvilluar homazhe pranë ndërtesës së Kryeministrisë për…

Gjoba për maskën, reagon Kryemadhi: Mua nuk më…

Policia e Shtetit njoftoi se kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, së bashku me kryetaren e Forumit…

Anëtarësia e PD në bashkitë Pukë, Malësi e Madhe dhe Vau Dejës zgjedh kandidatët. Skualifikohet një ish-kryetar dege dhe kreu i FRPD (Emrat)

Anëtarësia e PD në bashkitë Pukë, Malësi e Madhe dhe Vau Dejës ka përfunduar votimin për…