U bllokua në rrjete sociale, Trump gjen zgjidhjen për të qenë pranë mbështetësve

Ish presidenti amerikan, Donald Trump ka prezantuar një faqe zyrtare në internet www.45office.com për të qenë…

Lamumirë: Vdes ylli i famshëm televiziv

Ndërron jetë ylli i famshëm televiziv. John Reilly, i njohur për punën e tij në “General…

Lamumirë: Vdes jetë ylli i famshëm televiziv

Ndërron jetë ylli i famshëm televiziv. John Reilly, i njohur për punën e tij në “General…

“Situata mund të jetë më e rrezikshme ”, ja lëvizja e ligjvënësve amerikanë, çfarë pritet të ndodhë të hënën pas sulmit në Kongres

Përpjekjet për ta mbajtur Presidentin Donald Trump përgjegjës për rolin e tij në nxitjen e turmës…

Aktorja e njohur vdes në moshë të re

Vdes në moshë të re aktorja e njohur. Ylli i “Bad Girls Club”, Whitney Collings, ka…

Vaksina kundër Covid-19, Fauci e bën këtë gjë

Fauci u kërkon falje britanikëve. Anthony Fauci, eksperti i lartë i sëmundjeve infektive amerikane, ka kërkuar…

Vendimet që pritet të merr Biden, në ditën e parë të tij në Shtëpinë e Bardhë

Presidenti i zgjedhur Joe Biden planifikon, në ditën e tij të parë në Shtëpinë e Bardhë,…

Dhëndri dhe këshilltari i Donald Trump e këshillon presidentin amerikan të pranojë humbjen në zgjedhje

Jared Kouchner, një këshilltar i afërt dhe dhëndër i Presidentit në largim të SHBA Donald Trump,…

Avokatja e Trump: Ka ndodhur manipulim masiv, kompjuteri transferonte votat nga Trump te Biden

Flet avokatja e Trump. Avokatja e Donald Trump, Sidney Powell, tha se ‘çrregullimet’ e kompjuterit u…

Numërohen 99 % të votave në Georgia/ Biden përmbys rezultatin përballë Trump, i afrohet më tepër fitores

Duket se Joe Biden është më afër fitores përballë Donald Trump. Sipas përditësimit më të ri…

Bideni përmbys rezultatin në Georgia, kalon në epërsi dhe i afrohet tepër fitores

Sipas përditësimit më të ri të numërimit të rezultateve në zgjedhjet presidenciale në ShBA, demokrati Joe…

Ky skenar e shpall fitues Biden në zgjedhjet në SHBA

Po vazhdon numërimi i votave në SHBA. Fox News ka parashikuar skenarin e fitores për Joe…