E tmerrshme në Krujë/ Katër persona të maskuar dhunojnë të riun me shkelma e shkop, terrorizuan lokalin

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Krujë mbrëmjen e djeshme, ku i riu Elvis Elezi…

OFL iu kërkon deklarimin e pasurisë dy të dënuarve në Fushë Krujë dhe Durrës

Operacioni Forca e Ligjit është ndalur në Fushë Krujë dhe Durrës ku i ka nisur formularin…

Rindërtimi/ Rama flet me shifra: Ja sa banesa janë ndërtuar dhe po ndërtohen

Kryeministri Edi Rama në një konferencë për mediat foli me shifra konkrete për procesin e rindërtimit…

“Në 25 prill shqiptarët do të zgjedhin!”, Basha tregon shqetësimin që ka për këto 6 muaj: Duhet të rishikohet skema e…

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha gjatë bashkëbisedimit që pati ditën e sotme me pronarin e…

Balliu: Gjyqi kundër banorëve të Unazës së Re, politik. Drejtësia të hetojë takimet e Edi Ramës me krimin në Durrës dhe Fushë-Krujë

Partia Demokratike e cilëson politik, gjyqin kundër banorëve të Unazës së Re. Ish-deputeti i PD-së Klevis…