Home / Tag Archives: fustanin

Tag Archives: fustanin

Provokon sërish me paraqitjen e saj

Provokon sërish me paraqitjen e saj

Fjolla Morina, nuk ndalon së provokuari. Fjolla Morina ka postuar së fundi një fotografi të re, në të cilën erdhi e veshur me fustan të zi. Këngëtarja në pjesën e poshtme fustanin e kishte transparent, në të cilin zbulonte tatuazhin gjigant në këmbë. “Zonja në të zezë”, është mbishkrimi që …

Read More »

Learta befason me fustanin qe ka veshur

Auto Draft

Learta është ndër personazhet me te perfolura në mediat rozë. Ajo u bë e njohur si reja e këngëtares së njohur, Shyhrete Behlulit, shkruan KosovaToday. Tashmë ajo njihet edhe me dyqanin e saj të fustaneve të quajtur “Mia Matin”. Krahas kësaj atë e gjejmë shumë aktive edhe në rrjete sociale. …

Read More »

Po shkëlqen e veshur me fustanin më të bukur

Po shkëlqen e veshur me fustanin më të bukur

Gresa Behluli është për momentin një person shumë i përfolur në publik e media rozë. Ajo para dy muajve i dha fund beqarisë me një dasmë tejet madhështore dhe që po komentohet ende, shkruan KosovaToday. Gresa pas martesës është shumë aktive në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon …

Read More »

Zgjodhi fustanin më të bukur Engjit

Zgjodhi fustanin më të bukur Engjit

Engjëllusha Salihu është këngëtarja që po bën shumë bujë në muzikën popullore shqiptare. Ajo fillimisht u bë e njohur si vajza e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit e më vonë si këngëtare shumë e pëlqyer, përcjell KosovaToday. Krahas angazhimeve të shumta, Engji nuk mungon as me postime të ndryshme në …

Read More »