Geci: Kam ofertë për t’iu bashkuar Vetëvendosjes

Gani Geci: Kam ofertë për t’iu bashkuar Vetëvendosjes. Gani Geci ka folur për media pas zgjedhjes…

Gani Geci: Vetëvendosje dhe PDK janë buka prej një brumi

Gani Geci nga LDK ka thënë se ajo që ka ngjarë dje në Skënderaj derisa në…

Gani Geci e godet Kurtin me një artikull të gazetës gjermane: Ja çfarë thoshte për SHBA-në më 1998

Geci e godet Kurtin me një artikull të gazetës gjermane: Ja çfarë thoshte për SHBA-në më…

Gani Geci tregon se si e përzuri Vjosa Osmani nga kafiteria: Liroma tavolinën

Gani Geci tregon se si e përzuri Vjosa Osmani nga kafiteria. Ish-anëtari i Lidhjes Demokratike të…

Gani Geci porositë Vjosa Osmanin: Mos ju bashko armiqve për shkatërrimin e shtëpisë tënde

Geci, Osmanit: Mos ju bashko armiqve për shkatërrimin e shtëpisë tënde. Anëtari i Këshillit të Përgjithshëm…

Gani Geci e kall atmosferën me vallëzim brenda odës, çka po feston

Gani Geci ia jep valles brenda odës. Ish-deputeti i LDK-së, Gani Geci, sonte duket se pati…

Gani Geci thotë se Albin Kurti do shkatërrimin politik të Vjosa Osmanit

Gani Geci hedh akuza ndaj Albin Kurtit. Anëtari i LDK’së, Gani Geci ka thënë se Vjosa…

Pas humbjen në Llap, Geci propozon kryetar të ri për LDK-në

Gani Geci kërkon që Kujtim Shala të zgjidhet Kryetar i LDK-së. Ish deputeti i LDK-së, Gani…

Kushtetuesja merr vendim për ankesën e Vetëvendosjes ndaj Thaçit

Gjykata Kushtetuese merr vendim për ankesën e Vetëvendosjes ndaj Thaçit. Gjykata Kushtetuese ka marrë vendim për…

Gani Geci ka diҫka për të thënë për Thaҫin, Veselin, Krasniqin dhe Selimin

Gani Geci ka folur për Thaҫin, Veselin, Krasniqin dhe Selimin. Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës, Gani…

Gani Geci sqarohet, tregon pse nuk iu bind policisë për t’u larguar nga kafeneja

Sqarohet Gani Geci, tregon pse nuk iu bind policisë për t’u larguar nga kafeneja. Ish-deputeti i…

Gani Geci flet për ndarjen e LDK’së, tregon pse nuk kandidoi për deputet

Gani Geci flet për ndarjen e LDK’së. Ish-deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës Gani Geci thotë…