Paraqitje dëshpëruese e Real Madridit, këto janë notat e lojtarëve

Dalin notat e lojtarëve Chelsea e ka eleminuar Real Madridin pas një performance fantastike në gjysmëfinalen…

Dalin pamjet: Sërish dhunë në Superligën e Kosovës

Sërish dhunë në Superligën e Kosovës. Drenica dhe Arbëria kanë zhvilluar derbin kuqezi, derbi që ishte…