Gent Cakaj me fjalë prekëse tregon se prindërit e tij e kanë fituar betejën me COVID-19: “Nëna e baba lindën sërish”

“Nëna e baba lindën sërish”, Gent Cakaj me fjalë prekëse tregon se prindërit e tij e…

Gent Cakaj njofton se është siguruar plazma e nevojshme e gjakut për babanë e tij

Cakaj tregon se është siguruar plazma e nevojshme e gjakut për babanë e tij. Ish-ministri i…

I duhet për babain e sëmurë në QKUK, Cakaj kërkon ndihmën tuaj për plazmë të gjakut grupi A pozitiv

Gent Cakaj kërkon ndihmën tuaj për plazmë të gjakut grupi A pozitiv, i duhet për babain…

Paralajmërimi i PDK-së: Sot i kemi tre aderime, do të jenë befasi e madhe

PDK: Sot i kemi tre aderime, do të jenë befasi e madhe. Kandidati për kryeministër nga…

Edi Rama tregon arsyet e largimit të Genc Cakajt nga posti i ministrit të Jashtëm

Rama tregon arsyet e largimit të Genc Cakajt nga posti i ministrit të Jashtëm. Gent Cakaj…

“Ministria e Jashtme duhet të shkëlqejë”, Xhaçka flet si shefe e diplomacisë: Do bëj detyrën me përgjegjshmëri maksimale

Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar një konferencë për media, së bashku me ministren e re të…

Cakaj i dorëzon detyrën Olta Xhaçkës: Do jem mbështetësi më i madh i saj, të përfaqësojë Shqipërinë me shkëlqim të plotë

Gent Cakaj, që deri më sot ka mbajtur postin e ministrit të Jashtëm, ka dorëzuar detyrën…

“Ndryshimet në kabinet nuk sjellin asgjë!” Gjekmarkaj: Rama ka qeverisur keq në 8 vite. 2021-shi do jetë viti i Bashës dhe i opozitës

Analisti Agron Gjekmarkaj, i ftuar në rubrikën “Opinion” në “News 24” foli për situatën politike. Gjekmarkaj…

Pak orë pasi dha dorëheqje, Gent Cakaj tregon a do t’i bashkohet ndonjë parite në Kosovë

Gent Cakaj pas dorëheqjes: Nuk do të kaloj në asnjë parti në Kosovë. Ministri i Punëve…

Gent Cakaj jep dorëheqje nga pozita e Ministrit në detyrë në Qeverinë Rama

Një dorëheqje e papritur ka ndodhur sot në Qeverinë Rama. Gent Cakaj i ka paraqitur sot…

“Kosova e Shqipëria gjithmonë do të kenë një vend të veçantë në zemrën time”

Eliot Engel thotë se Kosova e Shqipëria do kenë gjithmonë një vend të veçantë në zemren…

Cakaj thirrje qytetarëve në Medvegjë e Bujanoc të cilëve u janë pasivizuar adresat: Paraqisni rastet pranë zyrave të Këshillit Kombëtar Shqiptar

Nëpërmjet një reagimi në Facebook, Ministri në detyrë për Evropën dhe Punët e Jashtme, Gent Cakaj,…