Genta ndryshon sërish ngjyrën e flokëve, nuk do ta njihni me këtë pamje

Genta Ismaili është ndër këngëtaret më të dashura për publikun. Përveç muzikës, Genta është shumë e…

Genta bën ndryshimin e madh në pamje, mezi do ta njihni

Genta Ismaili është ndër këngëtaret më të dashura për publikun. Përveç muzikës, Genta është shumë e…

Genta sapo doli nga frizerja, është bërë ‘kukull’ për burrin e saj turk

Genta Ismaili është ndër këngëtaret më të dashura për publikun. Përveç muzikës, Genta është shumë e…

Nuk përmbahet Genta, sjellë foto nga shtrati me të dashurin turkun

Genta Ismaili pa marre sjellë foto nga shtrati me turkun. Këngëtarja Genta Ismaili që nga kënga…

Genta rregullohet bukur për burrin e saj, po duket si ‘kukull’

Genta Ismaili është ndër këngëtaret më të dashura për publikun. Përveç muzikës, Genta është shumë e…

Genta nuk përmbahet, publikon pamje intime në shtrat me të dashurin turk

Genta Ismaili është ndër këngëtaret më të dashura për publikun. Përveç muzikës, Genta është shumë e…

Genta po sjell duet me Feron

Këngëtarja Genta Ismaili dhe reperi Fero po sjellin duet. Burime të Indeksonline pranë dyshes, kanë bërë…

Genta shkon në ‘burg’, publikon pamje nga atje!

Genta Ismaili është ndër këngëtaret më të dashura për publikun. Përveç muzikës, Genta është shumë e…

Genta Ismajli në zi, humb një person shumë të dashur sot

Genta Ismaili është ndër këngëtaret më të dashura për publikun. Përveç muzikës, Genta është shumë e…

Me këtë pamje, Genta do e çmendë turkun

Genta do e çmendë turkun me këtë pamje. Këngëtarja Genta Ismaili ka kohë që ka zyrtarizuar…

I dashuri turk i bën dhuratë unazë diamanti, Genta nuk përmbahet në reagimin e saj

Genta Ismaili është ndër këngëtaret më të dashura për publikun. Përveç muzikës, Genta është shumë e…

Kaq romantik është i dashuri i Gentës, shikoni si ia shpreh dashurinë asaj

Genta Ismaili është ndër këngëtaret më të dashura për publikun. Përveç muzikës, Genta është shumë e…