Pas serisë prej 22 penalltive ky është fituesi i Ligës së Kambionëve

Villarreali fiton Ligën e Evropës, mposht Manchester Unitedin në finales Villarreal dhe Manchester United kanë luajtur…

Lojë e egër: Manchester United kthehet në lojë, shënon Edinson Cavani

Barazohet gjithçka Manchester United ka barazuar rezultatin ndaj Villarrealit në 1-1 në finalen e Ligës së…

90 minutat nuk prodhojnë fitues, Villarreal dhe Manchester United shkon në vazhdime

Finalja e Ligës së Evropës Villarreal dhe Manchester United kanë luajtur baras (1-1) pas 90 minutave…

Përfundon pjesa e parë, ky është rezultat mëse befasues

“Djajtë e Kuq” ishin skuadër më e mirë Pas 45 minutave, Villarreal është duke e mundur…

Formacionet e mundshme: Villarreal- Manchester United

Villarreal- Manchester United, formacionet. Sonte luhet finalja e madhe e UEFA Europa League. Villarreal kërkon të…

Spanja shënon një tjetër gol

Kosova pranon tjetër gol. Pak minuta pasi Besar Halimi ngushtoi epërsinë në 2-1 duke shënuar një…

3:1, përfundon ndeshja Spanja – Kosova

Kosova humb, por nuk turpërohet në Spanjë. Spanja ka shënuar fitore ndaj Kosovës me rezultat 3:1…