Atalanta ia shuan shpresat Juvenbtusit për titull

Atalanta mposht Juventusin dhe pozicionohet më mirë në garën për top-katërshe. Atalanta ka regjistruar fitore të…

Bonucci shërohet nga koronavirusi

Mbrojtësi Mbrojtësi i Juventusit, Leonardo Bonucci është rikuperuar nga COVID, njoftojnë Bianconerët. Bonucci rezultoi pozitiv për…