Letra e ish-lojtarit të Milanit që bëri vetëvrasje tregon se çfarë e shtyju

Letra dhe veprimi ekstrem i ish-milanistit, reagojnë prindërit e 20-vjeçarit. Vetëvrasja e Visin Seid ka shkaktuar…

Atalanta-Milan mund të jetë ndeshja e fundit për këta dy lojtarë!

Jemi pothuajse në fund të këtij sezoni shumë të gjatë. Shumë kënaqësi, por edhe shumë vuajtje…

Tre opsione për Calhanoglu në rast mosrinovimi! Mesazhi në rrjetet sociale hap polemika…

Rinovimet kanë ngrirë, por koha po skadon dhe fundi i sezonit po vjen… Jo vetëm Gigio…

“Donnarumma ende i tronditur pas asaj që ndodhi të shtunën, ai po mendon…”

Pas asaj që ndodhi në vitin 2017, në klubin kuqezi shpresuan se rinovimi i Gigio Donnarumma…

Agjenti i Maignan konfirmon Milanin! “Tani presim që…”

Emri i Mike Maignan mbetet i pari në listë si zëvendësuesi i Gigio Donnarumma te porta…

Situata Donnarumma, gazetari zbulon: Paolo Maldini i lodhur, për herë të parë…

Në takimin e zakonshëm të mëngjesit në Youtube, Carlo Pellegatti foli për momentin e Milanit. Deklaratat…

Milanit i humb durimi me Donnarumman, e gjen zëvendësuesin e tij në Francë

Milani dëshiron të jetë i përgatitur për verën, kjo pasi disa nga yjet e ekipit ende…

Hernandez mund të pësojë keq nga Federata e Futbollit Italian

Federata e Futbollit Italian do të hetojë postimin e Theo Hernandez. FIGC ka hapur një hetim…

Shpërthimi i Donnarumas ndaj Napolit: Jeni bandë

Donnarumma shpërthen ndaj Napolit: Jeni bandë muzikore. Milani humbi 1:0 në shtëpi nga Napoli dhe si…