Home / Tag Archives: gjendje

Tag Archives: gjendje

Ariana shtatzënë, shikoni në çfarë gjendje del për kafe me shoqe

U bë e njohur si bashkëshortja e këngëtarit të mirënjohur, Ermal Fejzullahut. Ariana Fejzullahu tani është një ndër personazhet më të përfolura shqiptare, përcjell ORAinfo. Ajo dhe këngëtari tani janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të katërt. E meqë është tejet aktive në rrjete sociale, sot Ariana …

Read More »

Të pa grimosura e të lodhura, në këtë gjendje kanë përfunduar Engji e Shyhretja

Engjëllusha Salihu është ndër këngëtaret më të dashura të muzikës popullore. Së pari ajo u njoh si vajza e Shyhrete Behlulit, po tanimë njihet si Engji, shkruan ORAinfo. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme. Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet bashkë me Shyhreten, ku të dyja po duken mjaftë të lodhura./ORAinfo/

Read More »