Askush nuk e priste, Ermira e bën tortën me fytyrën e burrit dhe djalit!

Ermira Shkodra Agushi tashmë është emër shumë i njohur për publikun tonë. Ajo është bashkëshortja e…

Gruaja e Gold Ag e bën këtë veprim të papritur në foto

Kështu i fryn buzët gruaja e Goldit. Ermira Shkodra ka muaj që po qëndron në krye…

Publikohen pamje që nuk i kemi parë kurrë nga fejesa e Goldit dhe Ermirës

Për herë të parë pamje nga fejesa e Gold Ag. Reper patriot, Gold Ag, duket të…

Nusja e Gold Ag zbulon diçka që nuk e dinit për djalin e tyre

Partnerja e Gold AG tregon domethënien e emrit të djalit të saj. Ajo ka arritur të…

“Faleminderit Zoti im”, Gold Ag publikon foton me të bukur me Guerilin

Gueril është emri që Goldi dhe Ermira i kanë vënë djalit të tyre i cili erdhi…

Ermira një nënë e kujdesëshme, zgjedh tortën më të veçantë për djalin e saj

Ermira zgjedh tortën më të veçantë për djalin e saj. Çifti simpatik Gold Ag e Ermira…

Pak ditë pas lindjes, Ermira shkon në dasmë me fustan të hapur tek gjoksi e këmbët

Ermira e Goldit shkon në dasmë me fustan të hapur tek gjoksi e këmbët. Si baurrat…

Gold Ag një baba i përkushtuar, në vend të djepit ja ku e vë djalin në gjumë

Një baba si Goldi, në vend të djepit ja ku e vë djalin në gjumë. Gueril…

Babë e birë, Ermira publikon foton me të ëmbël të Goldit me djalin

Ermira ndan pamjet e ëmbla të Gold AG dhe Guerilit. Ermira ka ndarë pamje të djalit…

Vetëm pak ditë pasi erdh në jetë, Gold Ag e bënë këtë gjë për djalin e tij

Djali i Gold Ag bëhet me profil në Instagram. Javë më parë reperi i njohur shqiptar,…

Ermira e Gold Ag publikon një imazh të nxehtë nga viti i kaluar

Gruaja e Gold Ag publikon një imazh të nxehtë nga viti i kaluar. Ermira u bë…

Gold AG organizoi ndejë për lindjen e djalit, mësohet se sa hoxhallarë ishin aty

Sa hoxhallarë ishin në ndejën e djalit të Gold Ag? Reperi i njohur Gold Ag ditë…