FOTO/ Kyriakos Mitsotakis merr dozën e dytë të vaksinës anti-Covid

Kryeministri i Greqisë Kyriakos Mitsotakis ka marrë mëngjesin e sotëm dozën e dytë të vaksinës anti-Covid…

“Greku nuk është budalla, palët duhet…”, Milo për çështjen e detit: Ndërmjetësimi nga pala e tretë nuk bëhet pa…

Kreu i Partisë Demokracia Sociale Paskal Milo ka deklaruar në studion e ABC News se rihapja…

Tiranë: Qeveria shqiptare reagon pas deklaratave të qeverisë greke mbi zgjerimin e kufijve detarë

Ministria për Evropën dhe Punët e Jashtme të Shqipërisë, tha të mërkurën në një reagim të…