Pica me fruta deti dhe ullinj

Pica me fruta deti është kombinim fantastik mesdhetar, i shijshëm dhe shumë i shëndetshëm. Përmban sasi…

Nis votimi për mërgatën, ja cilët janë hapat që duhet t’i ndiqni

Fillon votimi për mërgatën, këta janë hapat që duhet t’i ndiqni. Votimi përmes postës për mërgatën…

Petrit Vasili del me thirrjen e fortë: Përballë COVID-it pa drejtim dhe në kaos organizativ, qeveria të ikë!

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili përmes një statusi në Facebook i kërkon qeverisë Rama të largohet…