Sara e uron Ledrin me fjalë dashurie e puthje plot pasion

Ledri Vula sot feston ditëlindjen dhe mbush 34 vjet jetë, teksa është në kulmin e karrierës,…

Katie Price shares emotional tribute to son Harvey on 18th birthday: ‘You’ve defied all the odds’

Katie has shared a sweet tribute for Harvey’s 18th birthday Katie Price has shared a beautiful…