Home / Tag Archives: interesant

Tag Archives: interesant

Edonën e bën grimerja ‘kukull’, por ja çfarë fustani interesant ka veshur

Edona Llalloshi është një prej këngëtareve më të njohura për vite në Kosovë. Ajo tani është më pak aktive me këngë të reja, mirëpo është shumë e angazhuar në mbrëmje në Kosovë e Diasporë, përcjell ORAinfo. E këto ditë ajo po qëndron në Londër, dhe nga atje ka postuar foto të ndryshme. Sot, ajo ka postuar një foto ku shihet se është veshur e rregulluar shumë bukur, mirëpo, fustani i saj shumë interesant ka marrë gjithë vëmendjen./ORAinfo/

Read More »

Tre muaj më herët, Afrona zbulon këtë detaj interesant të dasmës

Afrona dhe Blero janë një prej çftet që përfolet më së shumti në publik. Që nga lidhja e tyre ata u bënë shumë të komentuar në media rozë, përcjell ORAinfo. Pas tre muajve ata do të bëjnë dasmën dhe për këtë ata kanë filluar përgatitjet qysh tani. E sot, Afrona na ka treguar edhe vendin ku do ta bëjnë ata muajin e mjaltit./ORAinfo/

Read More »

Engji veshi fustanin më të bukur në festën e nipit, e Learta zbulon këtë detaj interesant

Është tani një ndër këngëtaret më të njohur të muzikës popullore. Engjëllusha Salihu u bë fillimisht e njohur si vajza e këngëtares shumë të njohur, Shyhrete Behlulit, dhe tani famën e madhe po e arrin vetë si këngëtare shumë e suksesshme, përcjell ORAinfo. Para pak ditësh në shtëpinë e Shyhretes kishte festë të madhe për lindjen e nipit. E veshja e Engjit ishte ajo që mori gjithë vëmendjen, e sot, Learta ka treguar se ai fustan është një prej koleksioneve më të veçanta të dyqanit të saj./ORAinfo/

Read More »