Home / Tag Archives: interesuar

Tag Archives: interesuar

Kameramani më i interesuar për bukuroshen se sa për ndeshjen e futbollit, pamjet bëhen hit në rrjetet sociale (Foto/Video)

Kameramani më i interesuar për bukuroshen se sa për ndeshjen e futbollit, pamjet bëhen hit në rrjetet sociale (Foto/Video)

Derisa Anglia po zhvillonte një lojë para fillimit të Kampionatit Botëror, regjisorët e televizioneve u duken jo shumë të koncentruar për të marrë pamjet për të cilat ishin angazhuar. Siç shkruajnë mediat britanike, përcjell Telegrafi, bëhet fjalë për pamjet kur një vajzë e gjendur në ulëset e spektatorëve merr vëmendjen …

Read More »

Balotelli te Napoli?

Balotelli te Napoli?

Raiola beson se Balotelli do të përshtatej te Napoli. Agjenti Mino Raiola, thotë se Napoli duhet ta transferojë sulmuesin e Nices, Mario Balotelli, për të cilin është duke u interesuar edhe Roma. “Është e qartë se kushdo që e merr Balotellin si transferim të lirë, do të bëjë pazar shumë …

Read More »

Super-lojtari po largohet nga Bayern Munich

Super-lojtari po largohet nga Bayern Munich

Rafinha ka treguar se ka marrë disa oferta dhe se gjatë verës mund t’i thotë lamtumirë Bayern Munichut, skuadër në të cilën është që nga viti 2011. Mbrojtësi brazilian, Rafinha, mund t’i thotë lamtumirë Bayern Munichut pas shtatë sezoneve në Bundesliga. 32 vjeçari ka bërë të ditur se ka disa …

Read More »

Komuna e Lutfi Hazirit shet viça

Komuna e Lutfi Hazirit shet viça

Komuna e Gjilanit që udhëhiqet nga kryetari Lutfi Haziri pritet që këto ditë të bëjë një ‘pazar’ të mirë me shitjen e 4 viçave dhe një lop, shkruan ORAinfo. Kjo komunë ka shpallur Ankandin publik për qëllim shitjen e disa viçave dhe lopës përmes ofertave publike të mbyllura. Çmimi fillestar …

Read More »

Shok te Milani.! Po ia rrëmbejnë nga duart yllin e madh

Shok te Milani.! Po ia rrëmbejnë nga duart yllin e madh

Shtohet edhe  një konkurrent i ri në garë për Theo Walcott, sulmuesin nga Arsenali, transmeton ORAinfo. Siç raportohet nga Daily Mail, në fakt, në gjurmët e lojtarit është edhe Evertoni. Në orët  fundit është  thënë se ekipi anglez janë aktualisht në  pozicionin më të mirë se sa  Southampton dhe Newcastle, …

Read More »

Tronditet Interi ! Po ia rrëmbejnë yllin e madh

Tronditet Interi ! Po ia rrëmbejnë yllin e madh

Fiorentina është e interesuar të nënshkruajë mbrojtësin e Interit,Davide Santon,transmeton ORAinfo. Burimet i kanë thënë Calciomercato.com se Stefano Pioli do të donte të ribashkohej me ish mbrojtësin e Neëcastle, i cili po lufton me lëndime në San Siro. Fiorentina mund të shesë Maxi Oliveira në verë dhe taktikani italian e …

Read More »

Milani po e humbet lojtarin më të mirë që ka në skuadër

Milani po e humbet lojtarin më të mirë që ka në skuadër

Milan është në rrezik të madh që ta humbet lojtarin më të  mirë në skuadër deri më tani, Andre Silva. Klubi rosoner në këtë verë që shkoi e transferoi sulmuesin portugez nga Porto, ku në Evropa Ligë ai ka shënuar gjashtë gola deri më tani. Barcelona dhe Arsenali janë të …

Read More »