“Ishte Edi Rama dhe Lulzim Basha”, presidenca zbardh takimin me Yuri Kim

Presidenti Meta thërret Mbledhjen e Zyrtarëve të Lartë të Sigurisë Kombëtare Presidenti i Republikës, SH.T.Z. Ilir…