.
Monday , July 15 2019
Home / Tag Archives: istrefi

Tag Archives: istrefi

Nora Istrefi me Irkenc Hykën ‘Tymi i dashnisë 2’ (Video)

Bashkëpunimi i Irkencit me Norën tashmë është publikuar në version të plotë. Para disa kohësh është paraljamëruar një bashkëpunim mes Nora IstrefiT dhe këngëtarit të hiteve, Irkenc Hykës. E ky lajm i ka gëzuar shumë fansat e muzikës shqipe, të cilët mezi e kanë pritur këngën, shkruan Gazeta Express. Megjithatë, …

Read More »

Motrat Istrefi me një këngë së bashku (Video)

Era istrefi dhe Nora istrefi kanë gati një projekt të tyre së bashku Premtimi i Erës për ta bërë një hit me motrën e saj, Nora Istrefi është shumë afër për t’u realizuar. Kështu s’paku kanë shkruar disa portale sot, derisa Nora ka disa muaj që nuk ka ardhur me …

Read More »

Sërish shtatzënë Nora Istrefi? Zbulohet detaji i veçantë

Ajo shfaqet gjithmonë në çdo dalje të sajën në superformë dhe shumë provokuese. Por mesa duket dita e Shën Valentinit ka qenë një nga ‘ditët e rrëfimit’ për këngëtaren shqiptare. Në postimin e saj të fundit ajo shfaqet me një fustan mjaft sensual, por që në profil i duket mjaft mirë barku i rrumbullakosur, i cili nuk ka se si të mendohet se ka qenë thjesht një fryrje e momentit. Duke qenë se Nora Istrefi shfaqet gjithmonë e kuruar deri në detaj dhe e shumë elegante e pa pikë fryrje në stomak, një foto e tillë me një fryrje të tillë na bëri shumë përshtypje.E veshur me një fustan të shkurt, ajo i ka vënë në pah këmbët e gjata joshëse dhe trupin superseksi. Nora ka zgjedhur të duket kështu në postimet që ka bërë së fundi në ‘Instagram’, ndërkaq sigurisht se është bërë kaq elegante për natën e festës së të dashuruarve. Kujtojmë nga ana tjetër se në shtator të vitit të kaluar shfaqi një reklamë në faqen e saj në ‘Instagram’ që s’para shfaq lidhur me një klinikë gjinekologjike në Spitalin..

Read More »

Habit Era Istrefi: Lëre të dashurën se jam e mërzitur. DJ botëror deklaron: Do divorcohem për ty

Ajo është një nga këngëtaret shqiptare me famë botërore, e cila po shijon momentet e suksesshme të karrierës së saj, ndonëse jeta personale duket se ka mbetur në hije për artisten. Pak më parë, Era Istrefi ka publikuar dy foto buzë pishinës teksa si koment përdor tekstin e një kënge të njohur që përkthehet. “Ndahu nga e dashura, sepse jam e mërzitur” ndërsa menjëherë ka komentuar edhe DJ i njohur Diplo, me të cilin flitet se artistja shqiptare mund të ketë nisur një romancë. Mes komenteve ngacmuese ndaj Erës, DJ ka shkuar më tej një koment që ka tërhequr vëmendjen e gjithë fansave i shkruan: “Do të divorcohem për ty”, duke bërë që edhe njëherë të nisin zërat se dy artistët po shoqërohen me njëri-tjetrin.Era Istrefi dhe producenti i famshëm kanë nisur njohjen që përpara hitit “Live it Up”, që mban firmën e tij e madje thuhet se ishte ai që bëri që Era të ishte pjesë e këngës së njohur të Kupës së Botës së Rusisë FIFA 2018. Edhe më herët dyshja ka shkëmbyer komente ku i shprehin dashur..

Read More »

Nora Istrefi ndërron stilin, nuk e keni parë asnjëherë kështu

Këngëtarja kosovare, Nora Istrefi është pjesë e pandashme e skenës muzikore shqiptare që nga paraqitja e saj e parë.Ajo dhe burri i saj Roberti janë dy prej personazheve pothuajse më të komentuar nga mediat shqiptare.Nora Istrefi është shfaqur krejt ndryshe në fotografinë e fundit.Nora Istrefi ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re, shkruan lajmi net.Në këtë imazh, këngëtarja u shfaq me një stil më ndryshe të flokëve, ashtu siç nuk e kemi parë asnjëherë më parë.Si çdo herë, ajo ishte veshur me shumë stil, ndërsa pranoi komente pozitive nga ndjekësit.Për ndryshe, Nora Istrefi po punon drejt finalizimit të projektit të ri, të cilin pritet ta lansojë së shpejti.

Read More »

Era Istrefi ndryshon pamjen në Amerikë, do t’i ‘shkrijë’ amerikanët me stilin e ri

Era Istrefi është këngëtarja që arriti të bëhet e njour në mbarë botën me këngët e saj.Kënga e saj ‘bon bon’ u bë senzacion në publikun ndërkombëtar duke u bërë kështu një ndër më të njohurat këngë shqipe, shkruan ORAinfo.Në vitin që shkoi Era pati suksesin më të madh duke qenë kështu këngëtare në këngën e kapionatit botëror 2018.Era shquhet për stilin e saj të veçantë dhe shumë ndryshe nga këngëtaret e tjera.Kohëve të fundit ajo ndodhet në Amerikë ku pritet të xhirojë videoklipin me të ri.E atje Era ka zgjedhur të ndryshojë edhe ngjyrën e flokëve, duke u bërë bjonde.Këngëtarja ka ndarë me ndjekësit një fotografitë me të reja në Instagram, në të cilën ka marrë pozë joshëse pranë pishinës.“Ndaju me të dashurën tënde, jam mërzitur”, janë fjalët që ajo ia ka shtuar postimit. /ORAinfo/

Read More »