Shfaqen pa pikë grimi Leonora Jakupi dhe Jehona Sopi

Leonora Jakupi dhe Jehona Sopi shfaqen pa pikë grimi. Leonora dhe Jehona Sopi janë shoqe të…

Jehona ndryshon komplet pamjen, nuk do ta njihni në foton e fundit

Jehona Sopi është këngëtarja që për vite ishte tejet aktive në skenën muzikore shqiptare. Ajo ka…

Pa grim e pa filtër, Jehona Sopi befason me pamjen

Jehona Sopi ashtu siç nuk e keni pare. Ndonëse jemi mësuar t’i shohim të rregulluara deri…

Jehona Sopi është dobësuar kaq shumë, ja si duket

Jehona Sopi dobësohet dhe i rikthehet muzikës. Është këngëtare e afirmuar e skenës muzikore. Ajo arriti…

Një nënë me stil si Jehona Sopi, kaq bukur po duket sot

Jehona Sopi është këngëtarja që për vite ishte tejet aktive në skenën muzikore shqiptare. Ajo ka…

Jehona Sopi ‘bëhet e gjallë’, shfaqet e veshur si zonjë e vërtetë

Jehona Sopi është këngëtarja që për vite ishte tejet aktive në skenën muzikore shqiptare. Ajo ka…

Jehona Sopi feston ditëlindjen, Nora Istrefi bën urimin më të bukur për të

Jehona Sopi është këngëtarja që për vite ishte tejet aktive në skenën muzikore shqiptare. Ajo ka…

Këngëtarja e njohur e priti me pite Leonora Jakupin

Leonora Jakupi është një këngëtare shumë e dashur për publikun. Ajo u bë pjesë e skenës…

Leonorën e pret shoqja me pite, ajo nuk përmbahet në reagimin

Leonora Jakupi është një këngëtare shumë e dashur për publikun. Ajo u bë pjesë e skenës…

Vajza e Jehonës festoi ditëlindjen, ky është urimi emocionues që i bëri nëna

Jehona Sopi është këngëtarja që për vite ishte tejet aktive në skenën muzikore shqiptare. Ajo ka…