Oferta nga Bundesliga për Hauge, norvegjezi merr këtë vendim!

Jens Petter Hauge po pret të kuptojë të ardhmen e tij. Siç raportohet nga Tuttosport, norvegjezi…

Një top lojtar, për një yll edhe më të madh – Milani po bën ‘çmendurinë’ për transferimin e vitit

Rodrigo De Paul është objektivi kryesor i Milanit për repartin e mesfushës. Mesfushori turk Hakan Calhanoglu…

Po e kërkon që dy sezone, Milan e ka gati planin për ta transferuar sulmuesin nga Serie A

Paolo Maldini dhe Ricky Massara tashmë janë duke bërë disa plane përpara afatit kalimtar të kësaj…

E duan shumë skuadra – por Milani po e rrëmben mesfushorin e talentuar

Milani provon për mesfushorin e Udineses, Rodrigo De Paul. Sipas të përditshmes sportive italiane “Gazzetta dello…

Shënoi gol me Milanin, Hauge tregon çfarë duhet të bëjë ekipi i tij këtë sezon

AC Milan ka barazuar me Sampdorian me rezultat të barabartë 1-1. Anësori i Rosonerëve, Jens Petter…

Problemet për Milanin s’kanë të ndalur, edhe dy lojtarë në ‘out’

Shtohen problemet e Stefano Piolit! Rebic dhe Leao “out”? Gjatë Milan-Napoli, Rafael Leao vuajti nga një…