Jonida publikon foton me të ëmbël me vajzën, vogëlushja ju “shkrinë”

Jonida Vokshi shfaq portretin e ëmbël të Emi-t. Aktorja ka publikuar një foto me vajzën e…

Befason Jonida, e fsheh burrin se po e kap “msyshi”

Jonida në këtë mënyrë e mbron partnerin e saj nga ‘syri i keq’. Jonida Vokshi ka…

Jonida Vokshi sjell imazhin më të ëmbël për festa me vajzën

Jonida Vokshi është një ndër aktoret dhe prezantueset më të dashura për publikun. Ajo u bë…

Jonida fotografohet në rrugë, a është kjo mami më me stil që keni parë?

Jonida Vokshi është një ndër aktoret dhe prezantueset më të dashura për publikun. Ajo u bë…

Nuk do t’ju besoni syve, shikoni si po duket Jonida Vokshi pas lindjes së vajzës

Jonida Vokshi është një ndër aktoret dhe prezantueset më të dashura për publikun. Ajo u bë…

Jonida Vokshi na prezanton me vajzën, kaq shumë i ka ngjarë

Jonida Vokshi është një ndër aktoret dhe prezantueset më të dashura për publikun. Ajo u bë…

Jonida një nënë e përkushtuar, ky është dedikimi për vajzën e saj

Jonida me një dedikim për vajzën e saj. Një muaj më parë aktorja Jonida Vokshi dhe…

Shtatzania a ka zbukuruar edhe më shumë Jonidën, publikon foto duke përkëdhelur barkun e fryrë

Jonida Vokshi është një ndër aktoret dhe prezantueset më të dashura për publikun. Ajo u bë…

Shtatzanie a ka zbukuruar edhe më shumë Jonidën, publikon foto duke përkëdhelur barkun e fryrë

Jonida Vokshi është një ndër aktoret dhe prezantueset më të dashura për publikun. Ajo u bë…