Latifi për fjalimin e ministres Gërvalla: S’po iu besoja syve çfarë lexova, si është e mundur

Profesori kosovar dhe filozofi Blerim Latifi ka reaguar rreth fjalimit që ka mbajtur kryediplomatja kosovare, Donika…