Kadaj-Bujupi: Më në fund e kemi një Qeveri që del superiore në dialog me Serbinë

Analistja Donika Kadaj Bujupi ka thënë në emisionin Pressing në T7 se paraqitja e kryeministrit të…

Kadaj Bujupi flet për zgjedhjet në PDK: Po duket si moment i dëshpërimit

Donika Kadaj flet për zgjedhjet në PDK: Po duket si moment i dëshpërimit. Ish-deputetja e Kuvendit…

Kadaj-Bujupi përplaset me Mentor Shalën

Ish deputetja Donika Kadaj Bujupi është përplasur në emisionin Pressing në T7 me zëvendësdrejtorin e RTK-së,…

Donika Kadaj-Bujupi: Largimi nga politika ma ka lehtësuar jetën

Ish-deputetja e AAK-së dhe LVV-së, Donika Kadaj-Bujupi pas shumë viteve në politikë, në zgjedhjet e fundit…

Deklarohen të pafajshëm të akuzuarit për gazin lotsjellës

Ministrja e Drejtësisë Albulena Haxhiu, deputeti Pal Lekaj dhe ish-deputetet Donika Kadaj-Bujupi e Besa Baftiu, janë…

Gazi lotsjellës në Kuvend, dalin para gjykatës Haxhiu, Lekaj, Kadaj-Bujupi dhe Baftiu

Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu, deputeti Pal Lekaj dhe ish-deputetet Donika Kadaj-Bujupi dhe Besa Baftiu, kanë…

Dështon sërish seanca ndaj Albulena Haxhiut, Pal Lekajt e dy ish-deputeteve për hedhjen e gazit lotsjellës

Sërish dështon seanca ndaj Albulena Haxhiut, Pal Lekajt e dy ish-deputeteve për hedhjen e gazit lotsjellës.…

Kadaj-Bujupi thotë se ndihet mirë që nuk e ka përkrahur qeverinë Hoti

Gjykata Kushtetuese ka marë vendim që vendi të shkojë në zgjedje të reja. Deputetja e AAK’së,…

Donika Kadaj kërkon nga Qeveria të merret me ekonomi, jo me dialog

Deputetja e AAK’së kërkon nga Qeveria të merret me ekonomi, jo me dialog. Deputetja e Aleancës…