Home / Tag Archives: kaltrina

Tag Archives: kaltrina

Kaltrina ka dal mbrëmë, kaq bukur është dukur

Moderatorja e njohur, Kaltrina Mikushnica para një muaji u bë nënë për herë të dytë. Ajo e pagëzoi vajzën e dytë me emrin, Mara dhe fotot e saj i kemi parë që në ditën e parë, përcjell ORAinfo. Kaltrina është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga me …

Read More »

Kaltrina ende në spital pas lindjes, kështu e ka nisur ditën sot

Është një ndër moderatoret më të pëlqyera dhe më të njohura kosovare. Kaltrina Mikushnica u bë për një kohë të shkurtër shumë e njohur për publiku, përcjell ORAinfo. Ajo përfolet shumë edhe për jetën private, ku është e martuar dhe dje u bë nënë për herë të dyrë. Ajo lindi vajzë, dhe nga lindja ende po qëndron në spital dhe nga fotoja qe e ka postuar sot, shohim se në spital po kujdesen shumë mirë për të./ORAinfo/

Read More »

Kaltrina po qëndron ende në spital pas lindjes, ja me çka po e shërbejnë atje

Është një prej moderatoreve më të pëlqyera kosovare. Kaltrina Mikushnica u bë për një kohë të shkurtër shumë e njohur për publiku, përcjell ORAinfo. Ajo përfolet shumë edhe për jetën private, ku është e martuar dhe dje u bë nënë për herë të dyrë. Ajo lindi vajzë, dhe nga lindja ende po qëndron në spital dhe nga fotoja qe e ka postuar sot, shohim se atje e kanë shërbyer me kafe turke./ORAinfo/

Read More »

Kaltrina shfaqet me pizhama pas lindjes, ja gjendja e saj

Kaltrina Mikushnica është moderatorja e njohur dhe një ndër më të pëlqyerat për momentin nga publiku shqiptar. Ajo tani është e martuar dhe është në pritje për të lindur vajzën e saj të dytë, shkruan ORAinfo. Moderatorja është shumë aktive në rrjete sociale ku bën postime nga më të ndryshmet. Dje ajo është bërë nënë, e sot është shfaqur në gjendje mjaftë të mirë./ORAinfo/

Read More »

Dje lindi vajzën, ndërsa në këtë gjendje është zgjuar sot Kaltrina

Kaltrina Mikushnica është moderatorja e njohur dhe një ndër më të pëlqyerat për momentin nga publiku shqiptar. Ajo tani është e martuar dhe është në pritje për të lindur vajzën e saj të dytë, shkruan ORAinfo. Moderatorja është shumë aktive në rrjete sociale ku bën postime nga më të ndryshmet. Dje ajo është bërë nënë për herë të dytë, sërish nënë e një vajze të cilën e pagëzoi me emrin Mara. E sot duket se Kaltrina është në gjendje të mirë, pasi ka publikuar një foto duke pirë kafen e mëngjesit./ORAinfo/

Read More »