Home / Tag Archives: kaltrina

Tag Archives: kaltrina

Kaltrina e bukur, por kësaj radhe ia huq ‘keq’ me grimin dhe veshjen

Kaltrina Mikushnica është moderatorja që u bë e njohur në publik për një kohë shumë të shkurtër. Me thjeshtësinë dhe elegancën e saj, Kaltrina arriti të bëhet një ndër më të pëlqyerat e publikut, shkruan ORAinfo. Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private e të cilën nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale. E në foton …

Read More »

Edhe Kaltrina shtron iftarin për familjen, por për çka po festojnë

Kaltrina Mikushnica është moderatorja që u bë e njohur në publik për një kohë shumë të shkurtër. Me thjeshtësinë dhe elegancën e saj, Kaltrina arriti të bëhet një ndër më të pëlqyerat e publikut, përcjell ORAinfo. Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private e të cilën nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale. Sot, ajo ka …

Read More »

Një mami me stil si Kaltrina, do ta ‘shkri’ burrin e saj me këtë veshje

Moderatorja e njohur kosovare, Kaltrina Mikushnica vazhdon të jetë shumë e dashur për publikun tonë. Ajo është e martuar dhe tashmë është nënë e dy vajzave, shkruan ORAinfo. Vajzën e vogël, Kaltrina e lindi një muaj më parë dhe e pagëzoi me emrin Mara. Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme. Sot ajo ka …

Read More »

Kaltrina e ftuar në emision në Shqipëri, vëmendjen marrin kikogramët e saj

Moderatorja e njohur kosovare, Kaltrina Mikushnica vazhdon të jetë shumë e dashur për publikun tonë. Ajo është e martuar dhe tashmë është nënë e dy vajzave, shkruan ORAinfo. Vajzën e vogël, Kaltrina e lindi një muaj më parë dhe e pagëzoi me emrin Mara. Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme. Së fundmi ajo …

Read More »

Burri e pyet: Çka ka për drekë? Do të befasoheni çka bën Kaltrina

Moderatorja e njohur, Kaltrina Mikushnica po vazhdon të jetë një personazh shumë i njohur në media e në publik. Me thjeshtësinë dhe elegancën ajo u bë tejet e pëlqyer, përcjell ORAinfo. Duke qenë e tillë ajo është shumë e përfolur edhe për jetën private e të cilën nuk heziton ta ekspozojë në rrjete sociale. Sot, ajo ka publikuar ku shihet …

Read More »

Kaltrina i thotë burrit t’i blejë diҫka, ai befasoi me reagimin që bëri

Moderatorja e njohur kosovare, Kaltrina Mikushnica vazhdon të jetë shumë e dashur për publikun tonë. Ajo është e martuar dhe tashmë është nënë e dy vajzave, shkruan ORAinfo. Vajzën e vogël, Kaltrina e lindi një muaj më parë dhe e pagëzoi me emrin Mara. Ajo vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme. Sot ajo ka …

Read More »

Kaltrina nënë e dy vajzave, por duket si adoleshente, ja si është veshur

Moderatorja e njohur kosovare, Kaltrina Mikushnica vazhdon të jetë shumë e dashur për publikun tonë. Ajo është e martuar dhe tashmë është nënë e dy vajzave, shkruan ORAinfo. Vajzën e vogël, Kaltrina e lindi një muaj më parë dhe e pagëzoi me emrin Mara. Ditë më parë ajo organizoi një festë madhështore për lindjen e vajzës, ku pati shumë të …

Read More »

Kaltrina del me vajzën e hallës së saj, ajo lë nën hije Kaltrinën

Moderatorja e njohur kosovare, Kaltrina Mikushnica vazhdon të jetë shumë e dashur për publikun tonë. Ajo është e martuar dhe tashmë është nënë e dy vajzave, shkruan ORAinfo. Vajzën e vogël, Kaltrina e lindi një muaj më parë dhe e pagëzoi me emrin Mara. Ditë më parë ajo organizoi një festë madhështore për lindjen e vajzës, ku pati shumë të …

Read More »