Home / Tag Archives: kardashian

Tag Archives: kardashian

Sëmundja me të cilën po përballet Kim Kardashian (Foto)

Kim Kardashian flet për sëmundjen me të cilën po përballet. Kim Kardashian është hapur për betejën e saj të vazhdueshme me psoriazë. 38-vjeçarja ndau një fotografi në instastory të dielën në mëngjes, për të treguar fytyrën e saj. “Psoriazë në mëngjes”, ka shkruar ajo në foton e shtrirë në krevat, …

Read More »

Kourtney Kardashian shfaqet nudo (Foto)

Përveç Kim Kardashian, edhe motra e saj, Kourtney shpesh mahnit ndjekësit në Instagram. Ajo ka hedhur një fotografi në të cilën shfaqet komplet lakuriq teksa mban në njërën dorë laptopin, ndërsa në tjetrën një filxhan me kafe. Këtë foto, ylli e ka ndarë me 74 milionë ndjekësit e saj dhe …

Read More »